Pokerio žaidėjai ir jų prabangūs automobiliai

Pokerio žaidėjai ir jų prabangūs automobiliai

Pokerio žaidėjai dažnai siejami su prabangiu gyvenimo būdu, o vienas ryškiausių jų sėkmės ženklų – prabangių automobilių kolekcija. Nuo elegantiškų sportinių automobilių iki prabangių sedanų – šios transporto priemonės simbolizuoja ne tik jų turtus, bet ir unikalias asmenybes bei skonį. Aukštų statymų pokerio žavesys susijęs ne tik su prie stalo laimėtais pinigais, bet ir su gyvenimo būdu, kurį jis suteikia, įskaitant galimybę įsigyti ir demonstruoti vienus geidžiamiausių automobilių pasaulyje.

Daniel Negreanu

Danielis Negreanu, vienas sėkmingiausių ir populiariausių pokerio žaidėjų pasaulyje yra žinomas dėl savo strateginių manevrų, Negreanu turi „Tesla Model S“ automobilį. Šis pasirinkimas atspindi jo pažangų požiūrį ne tik į pokerio strategiją, bet ir tai, kad jis teikia pirmenybę ekologiškoms technologijoms.

Taip pat verta paminėti, kad Lietuvoje kazino taip pat pasiekiami ir internetu, todėl žaidėjams visoje šalyje kaip niekada paprasta yra pradėti žaisti savo mėgstamus žaidimus internetu ir galbūt uždirbti pakankamai, kad galėtų išleisti pinigų prabangiems daiktams, įskaitant automobilius. Šis patogumas atvėrė pokerio pasaulį platesnei auditorijai, todėl daugiau žaidėjų turi galimybę svajoti apie didelius pinigus ir galbūt vieną dieną turėti tokį automobilį, kokį vairuoja pokerio profai.

Phil Ivey

Kitas pokerio pasaulio titanas Philas Ivey gali pasigirti įspūdinga automobilių kolekcija, kurioje yra ir „Mercedes SLR McLaren“. Šis aukštos klasės sportinis automobilis garsėja greičiu ir prabanga, o tai atspindi Ivey agresyvų ir aukštų statymų požiūrį į pokerį. Mercedes SLR McLaren – tai ne tik automobilis, bet ir pareiškimas, panašus į Ivey dominuojančią poziciją prie pokerio stalo.

Didelių statymų pokerio turnyrai šiems žaidėjams neretai tampa platforma, kurioje jie gali pasipuikuoti savo turtais. Tokie renginiai kaip Pasaulio pokerio serija (WSOP) ir Europos pokerio turas (EPT) – tai ne tik kortos, bet ir gyvenimo būdas. Žaidėjai atvyksta apsirengę geriausiais drabužiais, o jų pasirinktas transportas dažnai atitinka renginio prabangą.

Patrik Antonius

Suomijos profesionalus pokerio žaidėjas Patrik Antonius yra žinomas dėl didžiausio internete laimėto banko, kurį jis laimėjo 2009 m. JAV dolerių laimėjęs 1,3 mln. dolerių, Antonius važinėja automobiliu „Aston Martin V12 Vanquish. Jo automobilis ypatingas tuo, kad jis buvo rodomas filme apie Džeimsą Bondą „Pasveikink  mirtį kitą dieną“ (Die Another Day). 

Vanquish V12 yra didinga transporto priemonė, kurią dievina dėl jos grožio ir stiliaus. Jis nėra toks greitas, kokį vairuoja kitos garsios pokerio žvaigždės, tačiau tikrai yra klasikinis.

Dario Minieri

Jaunas Italijos pokerio profesionalas Dario Minieri žinomas tuo, kad iki šiol pralošė beveik 2 mln. Kai Minieri buvo 23 metų, 2008 m. jis laimėjo Pasaulio pokerio serijos apyrankę. Minieri turi automobilį „Porsche Cayman“, kuris gal ir nėra pats prašmatniausias pokerio žaidėjo automobilis, tačiau jis yra pirmasis pokerio žaidėjas, kuriam pavyko užsidirbti ir įsigyti prabangų automobilį tokiame ankstyvame etape.

Verta paminėti, kad ryšys tarp pokerio ir prabangių automobilių susijęs ne tik su turtų demonstravimu, bet ir su paralele tarp žaidimo ir pačių automobilių. Pokeris reikalauja įgūdžių, strategijos ir kartais šiek tiek rizikos, panašiai kaip ir aukštos klasės automobilių turėjimas ir vairavimas. Abiem atvejais reikia tam tikro pasitikėjimo savimi ir noro peržengti ribas.

Galutiniai žodžiai

Apibendrinant galima teigti, kad automobiliai daugeliui žaidėjų yra sėkmės parodymo simbolis ir saviraiškos priemonė. Nesvarbu, ar tai būtų „Tesla Model S“, ar „Mercedes SLR McLaren“, šie automobiliai yra daugiau nei tik transporto priemonės; jie simbolizuoja sunkiai pasiektas pergales ir prabangų gyvenimo būdą, kurį lemia buvimas pokerio pasaulio viršūnėje.

Anakletas Paulauskis

Learn More →