AUTOMOBILIŲ NUOMOS SĄLYGOS

 

AUTOMOBILIŲ NUOMA

Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Minimalus vairuotojo amžius 21 metai, bei reikalingas ne mažiau nei 2 metai vairavimo stažas. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Automobilių nuomos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, nuomos punktai Kaune bei Marijampolėje.

NUOMOJAMŲ AUTOMOBILIŲ DRAUDIMAS

Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas. Draudimas galioja tik Lietuvoje.
DRAUDŽIAMA: Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 EUR bauda. Maksimali vidutinė vienos paros rida – 400 km.

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.

SUGEDUS AUTOMOBILIUI

Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

PAPILDOMA ĮRANGA

Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliasias navigacijas, kėdutes vaikams.

Kėdutės vaikams – NEMOKAMAI.
GPS – NEMOKAMAI.

APMOKĖJIMAS UŽ NUOMOS PASLAUGAS

Pasiimant automobilį reikia sumokėti užstatą 100 - 150 EUR, kuris yra grąžinamas, kai Jūs grąžinate automobilį.

AUTOMOBILIO REZERVAVIMAS

Automobilį galite rezervuoti tel. +370 643 73357, el. paštu info@vkautonuoma.lt . Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu.

AVANSINIS MOKĖJIMAS

Rezervuojant automobilį neimame JOKIO avanso, tad net ir pasikeitus Jūsų atostogų planams, neprarasite nieko, tiesiog praneškite apie pasikeitusius planus mums.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: +370 643 73357 arba info@vkautonuoma.lt